3D At Sporu Oyunu Oyna3D At Sporu Oyunu Oyna. Horse Eventing 2 Games. Binicilik ve at sporu dendiğinde, bu işi en güzel organize eden ve yapan ingilizler at sporları konusunda üstün başarılarını sürekli ortaya koymuşlardır. Binicilik spor oyunları yaşadığımız dünyada, görmemiz ve değerlendirmemiz gereken en önemli spor aktivitesidir. Soylu bir atın, binicisi ile birlikte ahenk ve uyum estediği sergilediği bu spora hayran kalmamak mümkünmü ? İnsan ve atın yani iki farklı aklın ve zekanın ortak hareket etmesi neticesinde, tam olmak, bütün olmak, eksik olanı tamamlamak gibi üstün bir beceri ve yetenek sunmak sanırım hiçde kolay değildir. Binicilik ve at sporu oyunları işte bu yüzden çok önemlidir. Ortak aklın, ortak düşünmenin ve ortak hareket etmenin en güzel örneğidir at sporları. Oyunumuzu nasıl oynayacağınız oyun ekranında sunulmuştur. Kısaca bizde hatırlatalım sizlere, X tuşu atı zıplatmak için, yön tuşları ise atı hareket ettirmek içindir.  

Oyun Zamanı İyi eğlenceler diler...  

Oyunumuzun Bilgisayarınızda doğru bir şekilde çalışabilmesi için, Adobe Shockwave Player eklentisinin yüklü olması gerekmektedir. Bu eklenti yok ise hemen alttaki linkten eklentiyi ekleyebilirsiniz.

3D Ok Atma Şampiyonu Oyunu Oyna3d Winter Bow Master,3D Ok Atma Şampiyonu Oyunu Oyna. 3D Okçuluk oyunu ile değişik hedeflere size verilen süreler dolmadan atışlar yapacaksınız. Bu atışlarınızın isabetli olması için iyi nişan almalısınız. Gerçeğe yakın olan bu oyun değişik bölümlerden oluşmaktadır. Bir başka bölüme geçebilmeniz için size ayrılan sürede görevi tamamlamalısınız ve tüm hedefleri vurmalısınız. Oyunda başarılı ok atışları sonunda, kazandığınız puanları Miniclip ortamında facebook hesabınızla giriş yaparak, tüm dünya oyuncularına gösterin ve kim daha iyi hatırlatın. Okçuluk sporuna bu oyun ön hazırlık ve egitim amaçlıda görülebilir. Oyunlarımız aynı zamanda eğitici ve Ülkemizde çeşitli alanlarda spor yapmak isteyen çocuklarımıza yön göstericidir.


Empire Savaşı Oyunu Oyna


Empire Savaşı Oyunu Oyna. Empire strateji savaşı oyunu ile, kalenize girmek isteyen düşmanlara karşı, akıllıca strajik planlar oluşturup, düşmanın önemli geçiş noktalarına, okçularınızı ve diğer savaş makinalarınızı ve silahlarınızı yerleştirmelisiniz. Bunları oyun ekranının sol üst kenarında, size kullanım hakkı verilmiş makinalarla ve silahlarla yapacaksınız. Yerleştireceğiniz tüm silahların menzil alanı kuş bakışı gösterilmektedir. Menzil alanlarını iyi seçmeniz düşmanın kalenize yaklaşmadan yok olması için çok önemlidir. Siz hazırmısınız ? Savaş Planı başlasın o halde. Oyuna girişte, hangi kaleyi savunacağınız, üzerinde kırmızı bayrakla gösterilmektedir. Zorluk seviseyinide oyuna başlarken seçebilirsiniz. Stratejik savaş planı oyunu ile büyük heyecan yaşayacak ve öldürdüğünüz düşmanlardan kazandığınız hazine ile yeni silahlar alabileceksiniz. 

Oyun Zamanı iyi eğlenceler diler...


Dart Oku Fırtlat Oyunu OynaDart Oku Fırtlat Oyunu Oyna. Dartmania Games. Genelde evlerde oda kapılarının yada duvarlarda asılı olan, dart oku hedef tahtasına, dart oklarını fırlatmaktan büyük zevk alırız. Bu Keyif verici oyunumuzda bunu online olarak size sunuyoruz. Stres atmak için harika bir oyun. dart oklarını hedefe ne kadar çok yaklaştırırsanız puanlarınız o kadar yüksek olacaktır.

Oyun Zamanı iyi eğlenceler diler...


Minik Robotlar Oyunu OynaMinik Robotlar oyunu Oyna. Minik Robotlar 2 Kişilik Oyunu ile bulunduğunuz alandan çıkmak için uzun tuşu kullanarak bombalar bırakıp patlatacaksınız. Bombaları bıraktığınız yerde beklemeyin, çünki bombalar patladığında size zarar verecektir. Diğer robotların bombalarından da uzak durun. Bombalar ile patlattığınız yerlerde size değişik hediyeler ve silahlar verilecektir. Oyunu ister arkadanışınızla birlikte 2 kişik oynayın, isterseniz 1 player seçeniğini seçerek tek kişi oynayın.

Oyun Zamanı iyi eğlenceler diler...


Çelik Adam 3 Oyunu Oyna


Çelik Adam 3 Oyunu Oyna. Demir Adam 3 Oyunu Oyna. IRON MAN 3 GAMES. Çelik adamı klavyenizin yön tuşlarıyla yönlendirerek vadiden uçarak geçmek zorundasınız. Derin bir vadiden geçerken karşınıza çıkan, dairesel kürelerin içinden geçerek punlarınızı artırabilirsiniz. İlk bölümde başarılı olduktan sonra diğer bölümlerde daha zorlu heyecanlar sizi bekliyor olacaktır. Bu oyun birazda refleks kontolünüzü ölçebilir.

Oyun Zamanı iyi eğlenceler diler...


İtfaiye Yangın Söndürme Oyunu Oynaİtfaiye Yangın Söndürme Oyunu Oyna, İtfaiye Oyununu Oyna, Yangın Söndür Oyunu. İtfaiye görevlilerine gelen, yangın ihbarı üzerine, yangına müdahale için, olay yerine acil olarak intikal edip, binalarda çıkan yangınları söndüreceğiz. Bina içlerinde çıkan yangınları büyüklüğüne göre sıralayıp, söndürme işlemini titizlikle gerçekleştireceğiz. Oyunda mausu sağ ve sol tarafa yönlendirme yaparak, itfaiye aracını ilerletip, çıkan yangınlara su ve köpük sıkarak söndürme gerçekleştireceğiz.  

Yangın nedir: Yangın, yanıcı madde, ısı ve oksijenin uygun ortamda bir araya gelerek oluşan kimyasal bir reaksiyondur. Yangının söndürülmesi için, üç etkenden birini ortamdan uzaklaştırırsanız, yangın kendiliğinden sönmektedir. Örnek: Yanıcı madde var, ısıda var ama oksijen ortamda yok ise yangın çıkmaz. Oksijen var, ısı var ama bu kezde yanıcı madde yok gene yangın çıkmaz. Unutmayın en iyi yangın söndürücü alınan TEDBİRLERDİR.


Ben Bilmem Eşim Bilir Pinpon Topu Oyunu OynaBen Bilmem Eşim Bilir Pinpon Topu Oyunu Oyna, Ben Bilmem Eşim Bilir Bardağa Pinpon Topu Atma Oyunu Oyna, Pinpon Topu Oyunu Ben Bilmem Eşim Bilir. Sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim bilir oyunlarından pinpon topu oyunu ile tekrardan Oyun Zamanı sitesinde buluşuyoruz. İlker Ayrık'ın sunuculuğunu yaptığı kanal d yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir, pinpon topu ile, masada dizili olan içi kahve dolu olan bardaklara, pinpon topunu masaya vurarak, sektirerek, topları bardakların içine isabet ettirmeliyiz. Hadi bakalım kim daha başarılı ve daha şanslı. Oyun başlamadan kendinize şans dileyin ve tahminde bulunun. Oyun Zamanı iyi eğlenceler diler...


3D Araba Simülatörü Oyunu OynaVerkeerstalent Online 3d Olarak hazırlanmış Araba Simülasyonu oyunu size güzel bir sürüş keyfi verecektir. Oyunda iki araba seçeneği var biri Mercedes diğeri fiat palıo bunlardan birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Dikkatli araba kullanmanızda yarar var yaya geçitlerine yalaşırken hızınızı kesmelisiniz. Gerçek yaşamda araba kullanmak isteyipte kullanamayan kişilere bu oyunlar ilaç gibi. Cadde ve sokak değitirirken Sinyallerinizi vermeyi unutmayın. Tüm bunları yapacağınız seçenekler oyun ekranında size sunulmuştur.  

NOT : OYUNU TAM EKRAN OYNAMAK İÇİN MAUSA SAĞ TIKLAYIP FULL SCRENN SEÇENEĞİNİ SEÇİN  

Oyun Zamanı iyi eğlenceler diler..

 

Kent Planlaması Oyunu Oyna

 
  
Kent Planlaması Oyunu Oyna. Bu oyunda, sizden yep yeni yaşanabilir, sağlıklı, huzurlu, dinamik, modern alt yapılı bir kent yaratmanız istenilecektir. Yaşadığınız kente ayak uyduramıyorsanız, ben olsam bu kenti daha güzel bir halde tasarlardım diyorsanız, o halde size kent tasarım oyunu ile fırsatı ayağınıza kadar getiriyoruz. Kent planlama oyunu ve kent tasarım oyunu ile, inşaa ettiğiniz modern binaların yaşanabilir olması için, ilk öncelik sağlamklık testlerinde, ispatlanmış dayanıklılık ölçülerini başarıyla yerine getirmeli ve daha sonra içme suyu ve kirli atık su hattının, elektrik hattının modern yapıyla bütünleştirilmesini gerçekleştireceksiniz. Yoktan var ettiğiniz kentin doğayla kardeş olması için, çöp istasyonlarını sürekli çalıştırmalısınız. Kent planlaması oyunu eğlence ile birlikte, yaşadığımız kentlerin durumunuda siz oyuncularımıza sorgulatacaktır. Bu oyunda, kurduğunuz binaların sürekli bakımlarını yaparak puanlar kazanacak ve bu puanlarla yeni yerleşim merkezleri inşaa edeceksiniz.  

Oyun Zamanı iyi eğlenceler diler..

 

Ben Bilmem Eşim Bilir Acı Biber Oyunu Oyna

 
Bu oyun 3D Unity Wep Player ile çalışmaktadır. Bu eklenti bilgisayarınızda yok ise, aşağıdaki 3D Unity Wep Player eklentisini, bilgisayarınıza indirin.

Ben Bilmen Eşim Bilir Acı Biber Yeme Oyunu Oyna, Çok Yakında Oyun Zamanı sitesinde sizinle olacaktır.  
Şuanda, Oyun Zamanı sitesinde bulanan, Ben Bilmem Eşim Bilir Topuk Kırma Oyunu ve Ben Bilmem Eşim Bilir Bar Masası Oyun Zamanı, Oyununu oynayabilirsiniz.  

Size, şimdilik Ben Bilmem Eşim Bilir Bar Masası Yani Ben Bilmem Eşim Bilir Bardak oyununu sunuyoruz, çok yakında burda Ben Bilmem Eşim Bilir Acı Biber Yeme Oyunu ve diğer Ben Bilmem Eşim Bilir orjinal oyunlarını sizinle paylaşacağız...

İlker Ayrık tarafından sunulan Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışma Programının Tüm Oyunları Burada...

Oyun Zamanı iyi eğlenceler diler..

Kuruyemişli Tart Oyunu OynaKuruyemişli Tart Oyunu Oyna. Sara Mutfağı, Tart Tatlı Kurabiye yapma oyunu ile kurabiye ve tart yapmak isteyenlere, güzel ve eğlenceli bir tarif, küçük kızlarımız annelerine süpriz yapmak isterlerse, sara mutfağı oyunlardından Kuruyemişli tart oyunumuzu oynamaları gerekecektir. Tart yapmanın en kolay tarifi ve eğlenceli halidir. Tek yapmanız gereken mausla malzemelerimizi sırası ile tek tek seçip, istenilen yere koymaktır. Bütün hünerlerinizi sergileyin ve tart puanlarınızı ona göre alın. Kim daha güzel tart yapacak gösterin. Arkadaşlarınızla en güzel tart yapma yarışına girebilmeniz için oyunu tafsiye edebilirsiniz.  

Oyun Zamanı iyi eğlenceler diler..

3D Dağ Snowboard Oyunu Oyna3D Dağ Snowboard Oyunu Oyna. Dağ Snowboard miniclip. Snowboard ile dağda diğer rakiplerinizle yarışacaksınız. Bu rakipleriniz, Hollanda, Fransa, İsviçre, Kanada, Amerika ve Almanya takımlarından oluşmaktadır ve üstün nitelikli sporculardır. Dağ Snowboard finalinde birinci gelmeniz için, etap ve parkurda zoru başarmalısınız. Dağ Snowboard Parkurunda iki bayrakla, flama ile belirlenmiş bölgelerden geçerek derecelendirme puanınızı artırmış olacaksınız.
  
Oyun Zamanı iyi eğlenceler diler..


Gizli Eşyaları Bulma OyunuGizli Eşyaları Bul Oyunu Oyna. Hidden Object. Keyifle oynayabileceğiniz harika bir gizem oyunu. Oda içerisinde, bahçede, salonda, mutfakta, gizli olan eşyaları bularak sahiplerine teslim ediyoruz. Bunları yaparken hediye altınlar puanlarda kazanıyoruz. 3D kalitesinde modern bir oyundur. Bu oyuna girişte Gamehouse eklentisini etkinleştirin .  

Oyun Zamanı iyi eğlenceler diler..


Patlıcanlı Kebap Yapma OyunuSara Mutfağı Kebap yap oyunu oyna. Sara size bugün patlicanlı kebap yapmayı öğretecek hazırmısınız kızlar ve genç erkekler ? Yetişkinler sizde seveceksiniz bu oyunu. Patlıcanlı kebap yap oyunumuzda, malzemeleri öncelikle güzelce hazırlayıp onları tabaklara koyuyoruz, sonra etlerimizide ortadan ikiye bölerek, kuşbaşı halinde güzelce bıcağımızla doğruyoruz. Daha sonra başka bir tezgahta patlıcanlı kebabımız için özel bir sos hazırlıyoruz. Bütün hazırlıkları bitirdiğimizde, sıra kebapları şişlere takmaya geliyor. Bu oyunda bıçakla soğan doğramak çok zevkli denemelisiniz. Oyunumuzu beğendiğinizde facebook paylaşım yöntemi ile arkadaşlarınızada önerebilirsiniz.  

Oyun Zamanı iyi eğlenceler diler..  


Forklift Kargo Yükleme Oyunu OynaForklift Kargo yükleme oyunu ile, ticaretini yaptığınız ürünlerin taşınmasını ve depolara istiflenmesini sağlayacaksınız. Tabi sizinde diğer frimalardan sipariş ettiğiniz ürünler sizin depoya geldiğinde, Forklift ile kargo kamyonundan alınarak deponuzun raflarına yerleştirmeniz erekmektedir. Bunu yapabilmeniz için Forklifti yön tuşlarıyla ileri geri, sağa sola hareket ettirip, W,S tuşları ile kargoyu kaldırıp indirmeniz gerekmektedir.

 Oyun Zamanı iyi eğlenceler diler..  


Ateş ve Su Oyunu OynaAteş ve su oyunu serisinin 4 oyunu olan ateş ve su 4 oyunu size ateş ile su arasındaki dostluğu anlatmaya yetecek kadar güzel bir oyun. Favori oyunlardan olan ateş ve su oyunu 2 kişiylede oynanmaktadır. Ateşi, klavyenin ok tuşlarını kullanarak, suyu ise W,A,S,D tuşlarını kullanarak ilerletiyoruz. Bölümler bazen zor olabilir ancak size büyük bir keyf vereceğinden kuşkumuz yok.

Oyun Zamanı iyi eğlenceler diler..